ČSA

Kariéra v ČSA

Ekonom kontroly prodeje

Náplň práce:

  • Pravidelná kontrola vystavených přepravních dokladů (letenek)
  • Kalkulace refundací neproletěných letenek cestujícím
  • Kontrola částek vybraných za nadváhu zavazadel cestujících handlingovými agenty
  • Zpracování reportů v oblasti prodejů a výnosů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Velmi dobrá znalost práce s PC (MS Excel, MS Word)
  • Znalost rezervačního systému Amadeus výhodou
  • Schopnost analytického myšlení
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy
  • Zaměstnanecké letenky za zvýhodněné ceny
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotace na stravování
  • Pružnou pracovní dobu

Kontakt

České aerolinie a.s.
Jana Laurencová Přibylová
Evropská 846/176a
160 00  Praha 6-Vokovice
Česká republika