ČSA

Kariéra v ČSA

Manažer IT aplikací

Náplň práce:

  • Vedení projektů integrací nových aplikací a změnových procesů (migrace mezi platformami, aktualizace tech-stacku)
  • Definování směru technologického vývoje, který bude v souladu s nejnovějšími trendy a bude postaven především na Microsoftu a jejich cloudové infrastruktuře Microsoft Azure
  • Implementace Azure Active Directory do aplikací (interních i externích)
  • Správa provozních aplikací v moderní letecké společnosti - AirFase, Aims
  • Koordinace interního a externího vývoje (včetně správy vývojové infrastruktury – Azure DevOps, Git)
  • Rozvíjení stávající in-house platformy identity managementu
  • Dohled nad změnami FlightOps aplikací
  • Automatizace a optimalizace stávajících aplikací a procesů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Obecný přehled v technologiích a přístupech - od aplikačních serverů po databáze
  • Chuť sledovat trendy a držet s nimi krok
  • Znalost administrace serverů Windows a Linux, Kubernetes výhodou
  • Znalost Azure Active Directory, AD, DNS, DHCP, GPO, IIS
  • Schopnost skriptovat v PowerShellu, Bashi, apod.
  • Zkušenost s projektovým řízením
  • Znalost programování výhodou
  • Zkušenost z obdobné pozice bude velkou výhodou
  • Umět vyřešit problémy s dodavateli v angličtině
  • Dobré organizační schopnosti, samostatnost, schopnost vést tým
  • Zodpovědnost za svou práci a spolehlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy
  • Příležitost pro realizaci vlastních nápadů a myšlenek
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotace na stravování
  • Karta Multisport a další výhody

Kontakt

České aerolinie a.s.
Šárka Tošerová