ČSA

Kariéra v ČSA

Inspektor letové způsobilosti

Náplň práce:

  • Provádí kontroly letové způsobilosti letadel dle EASA Part-M
  • Provádí kontrolu záznamů letadel včetně fyzického posudku letadel
  • Vydává osvědčení kontroly letové způsobilosti nebo doporučení k vydání osvědčení kontroly letové způsobilosti
  • Zúčastňuje se se zkušební letů
  • Vydává povolení k letu
  • V rámci svých činností spolupracuje s ÚCL ČR

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na letectví, dopravní strojírenství, elektroniku, avioniku nebo jiná relevantní odbornost nebo licence dle Part-66
  • Praxe v zajišťování letové způsobilosti alespoň 5 let výhodou
  • Velmi dobrá znalost AJ (slovem i písmem)

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy
  • Zaměstnanecké letenky za zvýhodněné ceny
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotace na stravování
  • Karta Multisport a další výhody

Kontakt

České aerolinie a.s.
Šárka Tošerová