ČSA

Kariéra v ČSA

Controller kalkulací

Náplň práce:

  • Připravuje, zpracovává a konsoliduje vstupní data pro výpočet traťových kalkulací letecké přepravy
  • Zajišťuje podklady a vypracovává část sazebníků pro plánové a skutečné traťové kalkulace
  • Zajišťuje tvorbu měsíčního reportingu profitability tratí
  • Podílí se na údržbě denního reportingu profitability letů
  • Zajištuje rekonciliaci datové oblasti kalkulací ve vztahu k finančnímu účetnictví
  • Analyzuje odchylky standardních a skutečných nákladů
  • Spolupracuje na rozvoji IS/IT nástrojů pro controlling (DWH, PowerQuery, DataCubes, aj.)
  • Provádí kontrolu zdrojových dat DWH pro datové kostky a reporting
  • Spolupracuje na metodice v oblasti kalkulací, cenotvorby, transferpricingu
  • Zajišťuje včasnou přípravu a distribuci souvisejícího externího výkaznictví a statistik (ICAO, IATA)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru
  • Analytické myšlení
  • Znalost MS Excel
  • Aktivní a samostatný přístup k práci, důslednost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy
  • Zaměstnanecké letenky za zvýhodněné ceny
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotace na stravování
  • Pružnou pracovní dobu

Kontakt

České aerolinie a.s.
Jana Laurencová Přibylová
Evropská 846/176a
160 00  Praha 6-Vokovice
Česká republika