ČSA

Kariéra v ČSA

Účetní

Náplň práce:

  • Pořizování přijatých faktur do systému a jejich zaúčtování
  • Účtování dohadných položek, účtování časového rozlišení, záloh a DPH
  • Provádění měsíčních uzávěrek a kontrola souvisejících účtů včetně dokladových inventur
  • Účtování dalších oblastí v rámci vzájemného zastupování v účetním oddělení
  • Zpracování podkladů pro účetní závěrku
  • Příprava podkladů pro audit a daňové poradce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou ekonomického směru
  • Znalost účetnictví a základní orientace v daňové problematice
  • Praxe na obdobné pozici min. 5 roky
  • Znalost práce na PC – MS Office, znalost účetních systémů
  • Základní znalost AJ
  • Aktivní a samostatný přístup k práci, důslednost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci v atraktivním prostředí letecké dopravy
  • Zaměstnanecké letenky za zvýhodněné ceny
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotace na stravování
  • Pružnou pracovní dobu

Kontakt

České aerolinie a.s.
Jana Laurencová Přibylová
Evropská 846/176a
160 00  Praha 6-Vokovice
Česká republika